Шахові фігури - "Gettysburg nord-sud" (small size) / "Битва при Геттісберзі" (SP94)

Модель: SP94

Наявність: Є в наявності

Ціна: € 133.00

фігури 6-8 см

Це не просто гра в шахи - це художня творчість і складається з 32 предметів, виготовлених в основному з мармурового пилу з кар'єрів Carrara. Перед початком роботи шматки згладжуються і підфарбовуються по одному, а потім розписуються вручну майстрами; весь процес відбувається в Італії у провінції Лука.

Битва при Геттісберзі - кровопролитна битва в ході громадянської війни в США, що відбулася в 1863 р в окрузі Адамс, штат Пенсільванія.

Все почалося зі скасування рабства президентом Лінкольном. Це не сподобалося правителям південних штатів, які не хотіли ризикувати своєю сільськогосподарською економікою.

В історії ця битва значиться як битва Півночі та Півдня. Внаслідок напруженої битви при Геттісберзі на початку липня 1863 р. підсумкова битва завершилася в День незалежності США, і це зміцнило моральний дух північної армії, яка захищала цілісність держави. З іншого боку, результат цієї битви був страшним потрясінням для мешканців Півдня, які завзято вірили в непереможність «своїх хоробрих хлопчиків» та генерала Лі.

Шаховим фігурам відповідають дошки: CD48, CD48M