Шахові фігури - "Battaglia di Cleopatra" (medium size) / "Клеопатра" (SP90)

Модель: SP90

Наявність: Немає в наявності

Ціна: € 208.00

фігури 8-10 см

Це не просто гра в шахи - це художня творчість і складається з 32 предметів, виготовлених в основному з мармурового пилу з кар'єрів Carrara. Перед початком роботи шматки згладжуються і підфарбовуються по одному, а потім розписуються вручну майстрами; весь процес відбувається в Італії у провінції Лука.

Клеопатра VII (69-30 рр.. До н.е.) - одна з найзнаменитіших жінок у світовій історії. Ніхто не називав її красунею. Навпаки, кажуть, що зовні вона була абсолютно неприваблива, повна і дуже мала зростанням. Однак єгипетська цариця мала неабиякий розум, проникливість, тяжіла до наук і досконало володіла декількома іноземними мовами. Все це, а також казкова велелюбність робили Клеопатру бажаною для багатьох чоловіків. «Неповторна», так називала себе цариця і мала рацію: в ті часи не було жінки, в чомусь гіднішою, освіченішою і мудрішою за неї. Тоді могутній римський завойовник Юлій Цезар (100–44 рр. е.) прибув Єгипет і зажадав від молодих правителів повернення величезних боргів, які залишив після своєї смерті їх батько. Ні Птолемей XIII, ні Клеопатра повертати борги не збиралися, а в голові дівчини відразу ж народилася хитромудра ідея. Того ж вечора, одягнувшись у найкрасивіші вбрання, вона наказала слугам завернути її в килим і принести в подарунок Цезарю. Увечері цариця подарувала себе римському полководцю, а вранці святкувала перемогу. Римлянин закохався в юну Клеопатру і пообіцяв не тільки пробачити їй борги, а й змусити її брата змиритися з сестрою.

Ці шахи відтворюють справжні костюми римської та єгипетської армій у 50-х роках до н. Клеопатра, останній правитель династії Птолемеїв, вирішила підірвати трон Риму та стати його правителькою.

Шаховим фігурам відповідають дошки: CD52G